Pura Vida E-Bike Fietstocht

klik hier voor een 1e indruk!

Verken Costa Rica op de fiets!

In deze interessante reis, ideaal voor recreatieve fietsers, leer je het landelijke Costa Rica kennen op verschillende fietsetappes met de e-mountainbike. In de Central Valley bezoek je de prachtige Orosi Valley en het Tapantí National Park en krijg je een indruk van uitgestrekte koffie- en suikerrietplantages op weg naar La Suiza de Turrialba. In Sarapiquí kom je in contact met de lokale bevolking die je kennis laat maken met de geheimen van de Costa Ricaanse keuken. Je zal gefascineerd zijn door de adembenemende natuur van de noordelijke laaglanden in Boca Tapada en je vermoeide ledematen ontspannen in het warme water van een thermale spa in La Fortuna totdat je klaar bent met jouw fietservaring in de badplaats Sámara aan de Stille Oceaan.

Pura Vida!

VAN NAAR

  • Vertrek: San José, vertrektijd wordt meegedeeld
  • Einde van de rondreis: San José

MIN/MAX

  • Minimum aantal deelnemers: 2 pax
  • Maximaal aantal deelnemers: 10 pax

AANVULLENDE DIENSTEN/INFO

  • Tour op basis van zitplaats
  • Meertalige gids (Engels, Duits, Spaans) tijdens de tour, geef je voorkeurstaal aan in de boeking.
  • Bij annuleringen van reeds bevestigde klanten kan de tour tot 4 weken voor de tour door ARA Tours worden geannuleerd indien het minimum aantal deelnemers van 2 personen niet meer wordt behaald.

Vertrekdag : dinsdag

  • We behouden ons het recht voor om wijzigingen aan te brengen in het reisschema.
  • Tourniveau : Terrein met soms langere stijgingen en dalingen. Hoogteverschillen kunnen oplopen tot 1.000 meter, soms meer. De dagetappes zijn gemiddeld 40 tot 70 km, ideaal voor recreatieve fietsers.
  • Tip : Gelieve de lichaamslengte vooraf door te geven, zodat er geschikte fietsen klaar staan.
  • Boekingsinformatie : De bevestiging van de faciliteiten is op aanvraag. 
  • Mogelijke combinaties : Stranduitbreiding in Sámara
Inclusief
  • Transfer luchthaven - stadshotel op basis van zitplaats
  • Vervoer volgens beschrijving per auto, minibus, bus of boot:
    Bij 1-3 deelnemers begeleidt de gids de tour in de pick-up, waarin ook de gasten en fietsen worden vervoerd tijdens de transfersecties. Vanaf 4 deelnemers vindt het vervoer plaats met een bus. Op geselecteerde dagen biedt de pick-up extra ondersteuning.
  • Overnachting in de aangegeven hotels of vergelijkbaar in kamers met eigen badkamer
  • Meertalige gids (Engels, Duits, Spaans - geef de voorkeurstaal aan bij de boeking) tijdens de tour van dag 2 San José tot dag 10 (San José stadshotel of luchthaven, in geval van verlenging in Sámara afscheid in het hotel)
  • Maaltijden volgens beschrijving
  • Alle entreegelden volgens beschrijving (behalve luchthaven vertrekbelasting SJO)
  • Mountain E-bike type Ave, Aluminium frame, Bosch 400Wh Li-Ion accu. Als alternatief bieden wij aan om de tocht op een klassieke mountainbike te begeleiden. Dit dient specifiek vermeld te worden bij de boeking. In dit geval wordt een SCOTT Scale 990 - Hardtail Mountainbike - 2018 meegeleverd. Dit is volledig uitgerust met een Suntour-vork, samen met Remote Lockout-technologie om meerdere reisinstellingen mogelijk te maken om zich aan te passen aan de rijomstandigheden.
  • Gehuurde helm
  • Documentatie met informatie over het land in het Engels (het daadwerkelijke reisprogramma wordt door het reisbureau worden aangeleverd)

Vraag je TravelXL Travelcenter of ZRA van TravelXLatHome voor meer details en andere reismogelijkheden in Costa Rica. TravelXL Costa Rica specialist.